تصاویر ماهواره ای، تصاویر هوایی و داده‌های مکانی در حرفه‌های مختلف کاربرد زیادی پیدا کرده و همواره پرسش های پرتکراری درباره آنها مطرح بوده است؛ از قیمت تصاویر ماهواره ای گرفته تا روش‌های دانلود رایگان آنها. در ادامه تلاش شده تا به تعدادی از این سوالات پاسخ داده شود.

درباره شرکت آرکا

شرکت آرکا از سال ۹۲ در حال فعالیت است و از تجربه چندین ساله تیم‌های اجرایی و مشاوران خود بهره می‌برد. آرکا وابسته به هیچ ارگان و یا سازمان دولتی و یا شبه‌دولتی نیست و کاملاً به صورت مستقل اداره می‌گردد.

تقریباً در تمامی زمینه‌های کاری، بعد مکان، فاکتوری تاثیرگذار در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها محسوب می‌شود. لذا می‌توان گفت طیف وسیعی از اشخاص، سازمان‌ها و صاحبان مشاغل فارغ از اندازه و پیچیده بودن یا نبودن فرایندهای کاری خود از داده‌ها و سیستم های اطلاعات مکانی، استفاده می‌کنند. لذا پیشنهاد می‌کنیم بدون تعارف با ما تماس بگیرید و از نحوه بهره‌مندی از خدمات و محصولات این سیستم‌ها برای حرفه خود سوال فرمایید.

محصولات ماهواره ای

تصاویر ماهواره ای تنوع و مشخصه‌های فنی زیادی دارند که در قیمت آنها تاثیرگذار است. حداقل قیمت تصاویر ماهواره ای رزولوشن بالا برای ۲۵ کیلومتر مربع، ۱۲۵ دلار است. همچنین هر سین تصاویر استر آرشیوی ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال به فروش می‌رسد.

تصاویر ماهواره ای Aster را می‌توانید از سایت USGS به صورت رایگان دانلود فرمایید. برای این کار در تب Data Set کلمه ASTER را تایپ کنید، دو گزینه پیشنهادی Aster Global DEM و Aster Level 1T به ترتیب معرف DEM و تصویر ماهواره ای استر هستند. لازم به ذکر است برای دانلود تصاویر لازم است تا یک اکانت در وب‌سایت مذکور ایجاد کنید. در صورت مشکل در ایجاد اکانت و یا دانلود می‌توانید از VPN استفاده نمایید.

مدت زمان تحویل تصاویر ماهواره ای بسته به اینکه در آرشیو آرکا و یا آرشیو ماهواره باشد و یا از طریق سفارش تصویربرداری به‌روز توسط ماهواره تهیه گردد متفاوت بوده و می‌تواند از کمتر از یک روز کاری تا چند ماه به طول انجامد. ما تمام تلاش خود را در انجام به‌موقع تعهدات خود انجام می‌دهیم.

خدمات مهندسی نقشه برداری

برای استعلام و ثبت سفارش خدمات نقشه‌برداری هوایی می‌توانید از طریق صفحه ثبت سفارش خدمات و محصولات، فرم استعلام را تکمیل نمایید. همکاران ما بلافاصله پس از بررسی درخواست، با شما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

همکاری با آرکا

تیم ما همواره از همکاری نیروهای متخصص که از انگیزه و توانایی بالایی برخوردارند استقبال می‌کند. پس اگر شما نیز علاقه‌مند به همکاری با ما هستید، لطفاً به این صفحه مراجعه فرمایید رزومه خود را به آدرس careers@arcamap.com ارسال کنید تا بتوانیم به‌موقع در پروژه‌های حاضر و آتی شرکت از همکاری شما بهره‌مند گردیم. همچنین اگر پیشنهاد و یا طرحی دارید ما از آن استقبال می‌کنیم. طرح‌ها و پیشنهادات خود را می‌توانید به آدرس biz@arcamap.com ایمیل نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

 

به مشاوره

نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید

و سوال خود را از یک کارشناس بپرسید

وارد کردن فیلدهایی که با علامت * مشخص شده است، الزامی می‌باشد.