درباره

آرکاسایمپ
پشتیبان
دنیای بهتر

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا در زمینه تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات مکانی و در حوزه‌های متنوعی از صنعت و معدن و نفت گرفته تا گردشگری و مدیریت و برنامه‌ریزی شهری فعالیت می‌کند. آرکا از آغاز تاسیس تاکنون توانسته ده‌ها پروژه‌ ملی و منطقه‌ای را در سراسر ایران با کیفیتی مثال‌زدنی و هزینه‌ای قابل رقابت با سایر بازیگران این عرصه به سرانجام برساند.

سیستم‌های اطلاعات مکانی با وارد کردن فاکتور مکان در کنار انواع پارامترهای توصیفی دیگر می‌توانند راهگشای بسیاری از متخصصین و مدیران در حل مسائل پیچیده و اخذ تصمیمات حساس در مدت زمان مناسب باشند.
مأموریت ما در شرکت آرکاسایمپ در قدم اول فراهم آوردن امکان تهیه و تولید اطلاعات مکانی(تصاویر هوایی و ماهواره‌ای) در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن با استفاده از تکنولوژی روز دنیاست.

در قدم دوم و پس از جمع‌آوری دقیق و صحیح اطلاعات، پردازش، تحلیل و بکارگیری نتایج با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان متخصص در حوزه‌های مختلف از جمله نفت و گاز، معدن، انرژی و مدیریت اراضی انجام می‌گیرد.

محصولات ماهواره ای

اطلاعات بیشتر

خدمات مهندسی نقشه‌ برداری

اطلاعات بیشتر

مشاوره رایگان

اطلاعات بیشتر

ارزش‌ها

ارزش‌های آرکاسایمپ

حفظ ارزش‌های اخلاقی و حرفه‌ای در روابط داخلی و خارجی شرکت آرکا همواره مورد توجه مدیران و سایر پرسنل قرار گرفته و استراتژی شرکت اصولاً بر پایه این ارزش‌ها بنا شده است.

 

صداقت و شفافیت

در کلیه مذاکرات تجاری قبل از عقد هر قراردادی، کلیه مزیت‌ها، موانع و محدودیت‌های کالا و خدمات قابل ارائه را در اختیار کارفرما قرار می‌دهیم تا هر نوع تصمیمی با چشمانی باز، متناسب با نیازها و بودجه آنها صورت پذیرد. ما حتی در مواردی، کارفرمایان خود را به سمت استفاده از روش‌های رایگان یا بسیار کم هزینه برای رفع نیاز آنها راهنمایی کرده‌ایم.

 

توسعه پایدار

توسعه شرکت آرکا مبنتی بر یک برنامه توسعه همه‌جانبه در ابعاد مختلف فناوری، اقتصادی و اجتماعی با لحاظ اهمیت حفظ محیط زیست است.ما همواره از توسعه شتاب‌زده و یک‌جانبه پرهیز نموده و سعی نموده‌ایم با ایجاد توازن در بکارگیری منابع خود، خدماتی هرچه بهتر در راستای رفع نیازها و پاسخ به موانع و مشکلات پیش روی جامعه ارائه دهیم.

 

مشتری‌مداری

برای ما ایجاد رضایت مشتری تنها در پاسخ صحیح به درخواسته‌ای وی خلاصه نمی‌شود، بلکه همواره تلاش نموده‌ایم با شناخت دقیق نیازهای حال و آینده مشتری همواره بهترین راه‌حل‌ها را متناسب با منابع و امکانات موجود ارائه دهیم.

 

امانت‌داری

کلیه برداشت‌ها، گزارش‌ها و داده‌های خام مشتریان آرکا محرمانه تلقی شده و بدون رضایت و خواست مشتری در دسترس سایرین قرار نخواهد گرفت.

مجوزها

گواهینامه ها

کارفرمایان

کارفرمایان ما

با اجرای طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها تجربه همکاری با مجموعه‌های گوناگون از بخش‌های دولتی، خصوصی و مراکز آموش عالی کشور را داشته‌ایم. کسب اعتماد کارفرمایان را بزرگترین موفقیت خود می‌دانیم و همواره در جهت تداوم این اعتماد کوشیده‌ایم.