وب سایت جدید شرکت آرکا

وب سایت جدید آرکا رسماً منتشر شد

وب سایت جدید شرکت آرکا رسماً منتشر شد.

وب سایت ما یکی از مهمترین راه های ارتباطی ما جهت معرفی محصولات و خدماتمان، دریافت سفارشات و درخواست های مشتریانمان محسوب می شود. لذا همواره رویکرد خاصی نسبت به اثربخشی و تسهیل ارائه خدمات و محصولاتمان از این طریق داشته ایم.

وب سایت جدید ما حاصل چندین ماه تلاش همکاران مان در بخش های مختلف است و طی آن زیرساخت، محتوا و قابلیت های آن به نحو چشم گیری بهبود یافته است. امید است مورد توجه و عنایت قرارگیرد.

در ادامه در مورد برخی از مهمترین تغییرات ایجاد شده توضیحاتی آورده ایم

اگر از تغییرات زیربنایی وب سایت که به ما اجازه بهبود و به روزرسانی سریعتر و بهتر وب سایت در آینده را می دهد، بگذریم، ساختار نمایش محصولات و خدمات و پشتیبانی از مشتریان و مخاطبان به نحو زیر تغییر پیدا کرده است:

۱- تصاویر ماهواره ای و مدل های رقومی ارتفاعی با عنوان “محصولات” به جای “محتوای مکانی” طبقه بندی شده اند.

۲- داده های راداری به عنوان محصولات جدید آرکا در وب سایتمان معرفی گردید.

۳- جزئیات بیشتری از محصولات معرفی شده برای مخاطبان ارائه گردیده تا بدین وسیله فرایند انتخاب نوع محصول مورد نیاز تسهیل یابد.

۴- دسته بندی خدمات قابل ارائه با توجه بازخورد های بدست آمده از مخاطبانمان و تجارب بدست آمده تغییر پیدا کرده است. این تغییرات در راستای معرفی هرچه بهتر توانمندی ها و قابلیت هایمان صورت گرفته است.

۵- ساختارگرافیکی و متن به کارگرفته شده به نحوی است که مخاطب در کوتاه ترین زمان بیشترین دریافت  اطلاعات را از وب سایت داشته باشد.

۶- فرم های ثبت سفارش خدمات و تصاویر ماهواره ای بهبود یافته اند و با اتصال به سامانه CRM ما، فرایند پاسخ گویی و پیگیری سفارشات ساده تر نموده اند.

۷- زیرساخت تولید، نشر و نمایش نمونه کارهای مان بهبود یافته است.

۸- زیرساخت وبلاگ آرکا به عنوانی بخشی که معرف تولیدات محتوایی به روزشده ماست، بهبود یافته است.

۹-امکان گفت و گوی آنلاین (چت) برای تسهیل هرچه بیشتر فرایند پاسخگویی ما به جامعه مخاطبانمان راه اندازی گردید.

۱۰- بخشی با عنوان دانشنامه آرکا برای تشریح و تبین برخی واژه های تخصصی و مرسوم موجود در سایت راه اندازی شد. این دانشنامه ان شالله با کمک شما به تدریج توسعه خواهند یافت.

در آخر از نواقص احتمالی وب سایت جدید که در حال بهبود و توسعه می باشد پیشاپیش عذرخواهی می کنیم. بارخورد ها، نظرات و پیشنهادات شما برای ما بسیار ارزشمند است.