021-88813193

محصولات (تصاویر و محصولات ماهواره ای)

انتخاب، سفارش و خرید تصاویر ماهواره ای و محصولات مربوطه  (Value Added Product) مانند مدل های رقومی ارتفاع (DSM/DTM)، ارتورکتیفیکیشن (Ortho-rectification)، موزائیک تصاویر، پن شارپنینگ (Pan-sharpening) به علت دخالت آیتم های مختلف فنی و اقتصادی امری پیچیده بوده و نیاز به تجربه و دانش به روز و کافی برای احاطه به موضوع می باشد. کارشناسان ما در کنار شما هستند تا شما را در انتخاب داده، متناسب با بودجه و مشخصه های هر پروژه یاری نمایند. شرکت آرکا نماینده انحصاری و یا رسمی چندین ماهواره مطرح در سطح دنیا است و سالها تجربه در زمینه تهیه این تصاویر دارد، لذا مشتریان ما مطمئن هستند که سفارش خرید تصاویر ماهواره ای که از طریق ما انجام می شود، مطابق با استانداردهای جهانی و با هزینه ای نزدیک، برابر و یا حتی کمتر از قیمت های جهانی صورت می پذیرد.

خرید تصاویر ماهواره ای بدون تشریفات، سریع و با خدمات پس از فروش

خرید تصاویر ماهواره ای توسط ما از منابع رسمی و معتبر صورت می گیرد. ما همچنین فرایند سفارش را برای شما با کاهش بروکراسی اداری آسان نموده ایم. کارشناسان ما استعلامات شما را در سریع ترین زمان ممکن و حتی در روزهای تعطیل پاسخ داده و یا پیگیری می نمایند. ما همچنین در خدمات پس از فروش نیز در کنار شما هستیم و شما را در استفاده هرچه بیشتر این داده های ارزشمند یاری خواهیم کرد. پس بدون معطلی از هر طریق که صلاح می دانید با ما تماس بگیرید.

مجهز به ایستگاه مجازی سفارش و دریافت تصاویر ماهواره ای

شرکت آرکا به عنوان نماینده انحصاری خرید تصاویر ماهواره ای SPOT6/7 در کشور، مجهز به ایستگاه مجازی دریافت این داده ها بوده و سفارش گذاری داده های آرشیوی و سفارشی در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد. تصاویر ماهواره ای اسپات ۶ و ۷ تنها تصاویر ماهواره ای رزولوشن بالا بوده که دوبار در سال ایران را تحت پوشش کامل قرار می دهند و امکان تصویر برداری روزانه از یک مکان خاص در هر نقطه از جهان فراهم می باشد.

استعلام و سفارش تصاویر

با ارسال محدوده و مشخصات پروژه خود، ضمن استعلام موجودیت تصاویر، می توانید فرایند سفارش را از اینجا آغاز کنید.

مشاوره رایگان

کارشناسان ما برای انتخاب درست تصاویر ماهواره ای در کنار شما هستند.
از اینجا شروع کنید
پردازش-تصاویر-راداری

تصاویر ماهواره ای راداری

تصاویر ماهواره ای راداری به چه تصاویری گفته می شود؟   تصویربرداری راداری یک  کاربرد رادار برای اخذ تصاویر ماهواره ای راداری دو بعدی از زمین در طول موج های رادیویی
+ ادامه مطلب
به کانال ما بپیوندید