سفارش خرید تصاویر ماهواره ای

انتخاب و سفارش خرید تصاویر ماهواره‌ ای و محصولات ماهواره ای (Value Added Product) مانند مدل‌های رقومی ارتفاع(DSM/DTM)، ارتورکتیفیکیشن (Ortho-Rectification)، موزائیک تصاویر، پن شارپنینگ (Pan-Sharpening) به علت دخالت آیتم‌های مختلف فنی و اقتصادی امری پیچیده است و به تجربه و دانش به‌روز و کافی نیاز دارد.
کارشناسان ما همراه‌تان هستند تا شما را در انتخاب داده‌، متناسب با بودجه و مشخصه‌های هر پروژه یاری نمایند. آرکاسایمپ نماینده انحصاری و یا رسمی فروش تصاویر چندین ماهواره مطرح در سطح دنیاست و سالها تجربه در زمینه تهیه این تصاویر دارد، از این‌رو مشتریان ما اطمینان دارند که تامین تصاویر ماهواره ای از طریق این شرکت، مطابق با استانداردهای بین‌المللی و با هزینه‌ای برابر و یا حتی کمتر از قیمت‌های جهانی صورت می‌پذیرد.

بدون تشریفات به تصاویر زمین دسترسی داشته باشید

تصویر هوایی ورزشگاه آزادی
تصویر هوایی ورزشگاه آزادی

مهمترین ویژگی تصاویر ماهواره ای با رزولوشن بسیار بالا امکان تشخیص و شناسایی اشیاء کوچکی مانند خودروها، درختان و خانه‌ها است. معمولاً، هر قدر رزولوشن یا تفکیک‌پذیری زیاد باشد، مساحت کلی زمینی که می‌توان مشاهده کرد، کمتر می‌شود. همچنین هزینه این نوع تصاویر نسبت به سایر انواع تصاویر ماهواره ای گران‌تر است. از تصاویر ماهواره ای رزولوشن بسیار بالا در حوزه‌هایی همچون نقشه‌برداری دقیق، کشاورزی دقیق و برنامه‌ریزی شهری استفاده می‌شود.

بررسی و نظارت بر مناطق وسیع، کاربرد اصلی این دسته از تصاویر ماهواره ای است. قیمت این نوع تصاویر کمتر از تصاویر رزولوشن بالاست و آرشیو تاریخی بسیار قدیمی‌تری دارند. همچنین این تصاویر برخلاف تصاویر رزولوشن بسیار بالا دارای پوشش سراسری هستند. آرکاسایمپ به عنوان نماینده رسمی فروش تصاویر ماهواره ای Spot 6/7 این تصاویر را هماهنگ با قیمت جهانی آن در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

تصاویر ماهواره‌ ای رزولوشن طیفی بالا هر چند نسبت به تصاویر رزولوشن بسیار بالا و بالا قدرت تفکیک مکانی کمتری دارند اما اطلاعات طیفی ارزشمندی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

تصاویر ماهواره ای راداری قادرند به همراه داده‌های محدوده نوری، اطلاعات زیادی در مورد وضعیت سطح زمین و عوارض آن ارائه دهند. در بسیاری از پروژه‌ها، ارزش این داده‌ها می‌تواند با اندازه‌گیری‌های زمینی یکسان باشد.

مدل رقومی ارتفاع(DEM) بخش مهم و جدایی‌ناپذیر بسیاری از پروژه‌های مکان‌محور بخصوص در حوزه مهندسی سیویل، معدن، انرژی و مطالعات آکادمیک است. مدل های رقومی ارتفاعی ماهواره ای، معرف تغییرات ارتفاعی زمین به صورت رقومی در وسعت‌های زیاد هستند.

یک دهه فروش مستمر

۲۱۱فروش
۵۰۰۰۰کیلومتر مربع

درخواست مشاوره رایگان

 

به مشاوره

نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید

و سوال خود را از یک کارشناس بپرسید

* Fields marked with * are mandatory.