خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

تازه ها

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام

شرکت آرکا در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته شرکت نموده است. امسال حضور ۱۹۳ شرکت مطرح معدنی از ۱۳ کشور جهان و ۱۱۳ شرکت داخلی بر اهمیت این رخدادهای معدنی افزوده است. همچنین این نمایشگاه در کنار چهارمین کنگره بین‌المللی معدن و ششمین کنفرانس مهندسی معدن ایران برگذار می
گردد. لذا برخی معتقدند امسال ما شاهد بزرگترین رویداد معدنی کشور بعد از انقلاب خواهیم بود.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی (ایران کان مین ۲۰۱۶) از ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه هر روز از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

پس فرصت را از دست ندهید و ضمن بازدید از این نمایشگاه، به غرفه ما با شماره P08 واقع در سالن ۲۷ مراجعه و با ما از نزدیک ملاقات کنید. 

پوستر دعوت به بازدید نمایشگاه

 موقعیت مکانی سالن 27

 

تصاویر 70 سانتیمتری شرکت DigitalGlobe

 

با خوشحالی این خبر را خدمت شما اعلام می کنیم که از این لحظه به بعد تصاویر ماهواره ای شرکت DigitalGlobe شامل ماهواره های WorldView-۱,۲,۳، GeoEye-۱ و  QuickBird با رزولوشن ۷۰ سانتی متر و کاهش قیمت بسیار خوب قابل سفارش می باشد.

مدل جدید محصولات تصویری شرکت DigitalGlobe قابل مقایسه با دیگر گروه داده های با رزولوشن ۷۰ سانتی متر تا ۱ متر می باشد. بنابراین برای پروژه هایی که در آن قیمت مهم است و همچنین تصاویر با رزولوشن ۷۰ سانتی متر قابل قبول می باشد؛ انتخابی بهتر از پیشنهاد جدید شرکت DigitalGlobe وجود ندارد.

خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

Register