خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

مطالعات بازار

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام

 

در بازار بسیار رقابتی امروز، برند های موفق برندهایی هستند که به درک مناسبی از خواسته ها، حساسیت ها و نیازهای مشتریان رسیده باشند. واقعیت اینست که روش های قدیمی و سنتی بازاریابی امروزه اثربخشی خود را از دست داده اند. در اینجاست که تکنولوژی سیستم های اطلاعات مکانی، با به نقشه در آوردن اطلاعاتی چون سن و سال، جنسیت، عادت ها و رفتارهای مشتریان در خریدهای روزمره و غیره به شما نشان می دهند تا فعالیت های بازاریابی خود را چگونه و در کجا به صورت هدفمند متمرکز کنید.

اصولا داده های مربوط به مشتریان به صورت ذاتی مکانمند است. هر تراکنش مالی که اتفاق می افتد وابسته به یک مکان است و ثبت مکان تراکنش های می تواند معرف عادت منحصر بفرد خرید مشتریان باشد. شناسایی الگو ها و روند های خرید مشتریان به شما کمک می کند تا تصویر بهتری از یک مشتریان و علایق آنها داشته باشید.geomarketing

به عنوان مثال بنگاه های مشاور املاک با استفاده از اطلاعات مشتریان، می توانند نواحی امیدبخش اقتصادی برای ساخت و ساز و فروش املاک را شناسایی کنند. همچنین با سیستم های اطلاعات جغرافیایی امکان معرفی و عرضه هرچه بهتر املاک و مستغلات به مشتری فراهم می گردد.   

 

 

 

 

خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

Register