خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

مدل ارتفاعی Elevation30

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام

 

مدل ارتفاعی 30

یک پایگاه داده جغرافیایی مرجع سه بعدی در سراسر جهان برای همه نیازهای پوشش جهانی

Elevation30 یک پایگاه داده منحصر به فرد سه بعدی جغرافیایی مرجع برای سراسر مناطق جهان، به ویژه برای پوشش منطقه بزرگ برای نقشه برداری، GIS و نیازهای نظامی طراحی شده است.

داده های ماهواره ای نوری (اپتیک) به دست آمده، با داده های راداری به خصوص در مناطق ابری با هم ادغام شدند ، Elevation30 ویژگی هایی مانند پوشش بیشتر، مستقل از ویژگی های زمین و شرایط آب و هوایی را دارد. مدل ها شامل ارتفاع "سطح اول" ازجمله: پوشش گیاهی و عوارض انسان ساخت می باشد.

مزایای کلیدی مدل ارتفاعی Elevation30:

۱- صحت عمودی بالاتر از ۸ متر

۲- مبتنی بر استانداردهای سطح DTED ۲

۳- در دسترس بودن بیش از 80 میلیون کیلومتر مربع در سراسر جهان ( تا پایان ۲۰۱۴)

۴- تحویل سریع

۵- ایده آل برای دفاع، نقشه و برنامه های کاربردی مدل سازی زمین 

 

elevation30 coverage-پوشش جهانی مدل ارتفاعی 30نقشه مساحت ۸۰ میلیون کیلومتر مربع جهان که در دسترس می باشد

 

یک منبع نامحدود از نقاط کنترل زمینی

تصاویر ارتو Elevation30 مجموعه ای از نقاط کنترل زمینی با دقت بهتر از ۱۰ متر درCE90 (اطمینان ۹۰% خطای دایره) ارائه می دهد، از این رو به اندازه کافی برای اطمینان از سازگاری GPS دقیق می باشد:

آنها را می توان برای تصحیح زوجی (orthorectify) اغلب تصاویر ماهواره های مشاهدات زمینی مانند (Pléiades، تصاویر خانواده SPOT، FORMOSAT-2، DMC-Constellation، WorldView-1 تا 3، QuickBird، IKONOS، Kompsat-2، TerraSAR-X، GeoEye، Landsat، Radarsat، Envisat و غیره...) که داده های محلی در دسترس نیست مورد استفاده قرار گیرد.

انجام پروژه های توسعه زیرساخت ها با Elevation30 بسیار آسان می باشد

پایگاه داده جغرافیایی مرجع سه بعدی DEM برای پوشش مانطق وسیع را ارائه می دهد

شرکت های مهندسی برای انجام پروژه های ساخت و ساز شبکه های جاده ای و راه آهن و آغاز مرحله طراحی با مجموعه ای از اطلاعات جغرافیایی از منطقه هدف نیاز دارند. این اطلاعات هم باید دقت بالای داشته باشند و هم سریع در دسترس قرار بگیرند. مدل ارتفاعی Elevation30 با امکان ارائه داده های ورودی و در دسترس قرار دادن سریع آنها، به روز آوری  و پوشش داده ها برای مناطق وسیع در نقاط مختلف جهان این امکان را به شرکت ها و سازمان های مختلف می دهد تا ارزیابی دقیقی از هزینه ها داشته و برنامه ریزی درستی از عملیات پروژه انجام دهند.

 

 

خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

Register