خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

استراتژی

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام

 

ارائه خدمات GIS عمر چندانی در کشور ما نسبت به دیگر کشور ها ندارد و علی رغم کوشش هایی که در این راستا و علی رغم حجم وسیعی از اطلاعات که با هزینه های کلان تولید شده است هنوز به دلایلی از جمله فراهم نبودن زیرساخت اطلاعاتی کشور، جای رشد و فعالیت بسیاری وجود دارد. ارائه این خدمات تحت وب و یا شبکه های داخلی و همچنین از طریق دستگاه های همراه همچون تلفن های هوشمند و تبلت نیز در این میان چندان توسعه نیافته اند. از طرفی دیگر دامنه ارائه خدمات GIS در کشور بیشتر در حیطه شهری رشد و توسعه یافته و سهم بهمره مندی حقیقی صنایع مختلف از آن به مراتب کمتر بوده است.
شرکت آرکا به عنوان عضو کوچک در این عرصه، عزمی راسخ در رشد و توسعه ارائه این خدمات با اتکا بر دانش، تخصص و تکنولوژی روز در کشور را دارا بوده و امیدواریم در آینده ای نزدیک به توانیم در راستای رشد کشور خدمات ارزنده ای خصوصا به بخش صنعت و تولید کشور بنمائیم. استراتژی شرکت آرکا نیز بر همین اساس به شرح زیر تنظیم گشته است:  
     الف- ما پایه های سازمان خود را بر اساس صداقت، شفافیت در کار، توجه به اصول اخلاقی و ارج نهادن کرامت انسانی قرار داده ایم. مطمئین هستیم که چنین رویکردی در دراز مدت منجر به توسعه اقتصادی و رشد سرمایه های معنوی ما خواهد شد.
ب- کیفیت ارائه خدمات مصرع دوم بیتی است که مصرع اولش صداقت و توجه به اصول اخلاقی است. تمامی سعی ما همواره بر ارتقاء کیفیت که خود محصول دانش، تجربه و تعهد کاری می باشد.
ج- با عنایت به آنچه در ابتدا به عنوان ماموریت شرکت مطرح شد، تمرکز اصلی و اولیه شرکت آرکا بر ارائه خدمات GIS به صنایع مختلف، خصوصا صنایع معدنی خواهد بود. این امر از طریق بهره مندی از متخصصین بین رشته ایGIS   و صنعت و با همکاری تنگاتنگ این دو گروه میسر خواهد شد.
د- در حال حاضر بخش های مهمی از مدیران و مجریان فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در کشور به خدمات و راه حل های بسیار ارزشمندی که سیستم های اطلاعات جغرافیایی می تواند ارائه دهد، آشنا نیستند و ما  بخشی از توان خود را صرف معرفی و تشریح این خدمات خواهیم نمود. آموزش بهره مندی از این خدمات در انتهای امر نیز از اهمیت بالایی نزد ما برخوردار است.
ه- در سالهای گذشته فعالیت های بسیاری در راستای تهیه و گردآوری اطلاعات مکانی کشور صورت گرفته است. با این حال به علت پراکندگی بسیار، زیرساخت اطلاعاتی کشور به صورت یکپارچه با قابلیت کاربری مناسب، چندان تحقق نیافته است. شرکت آرکا با اتکاء به بانک های اطلاعاتی خود، و با عزم به توسعه آن، ضمن پیگری مصرانه در ایجاد زیرساخت های اطلاعات مکانی برای صنایع مختلف، آمادگی همکاری با ارگان های دولتی و متولیان امر در سطح ملی را نیز دارا می باشد.
تمرکز شرکت ما بر فعالیت هایی است که در حیطه تخصص و موضعیت کسب و کار خود می باشد. پشتکاری و توجه به ارتقاء و بهبود سطح خدمات و جلوگیری از پراکنده کاری و ورود به حیطه های خارج از توانایی های شرکت ما را ار نیل به اهداف خود دور می سازد.

 

خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

استراتژی ما

Register