خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

درباره آرکا

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام

 

شرکت آرکا یک شرکت تخصصی در زمینه تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات مکانی در حوزه های متنوعی از قبیل صنعت، معدن، نفت، منابع طبیعی و محیط زیست، بهداشت و درمان عمومی، امداد و نجات، توریسیم، مدیریت و برنامه ریزی شهری، بانکداری، توسعه کسب و کار، مدیریت پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی و غیره می باشد.

 سیستم های اطلاعات مکانی با وارد کردن فاکتور مکان در کنار انواع پارامتر های توصیفی دیگر می توانند راهگشای بسیاری از متخصصین و مدیران کشور در حل مسائل پیچیده و  اخذ تصمیمات حساس در مدت زمان مناسب باشند. شرکت آرکا به این امر مهم واقف است و رویکردی خاص به آن دارد. لذا ما می دانیم که آنچه تحت عنوان اطلاعات مکانی توسط ما تولید، پردازش، مدل سازی، تحلیل و  ارائه می گردد بایستی منجر حل درست مسئله گردد.

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا با بهره مندی از متخصصین جوان و خلاق و با بکارگیری آخرین سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی، استانداردسازی روند انجام پروژه، تولید محصول و  ارتباط با مشتری آمادگی ایجاد یک تحول درکشور در این زمینه را دارد.

در همین راستا، شرکت آرکا با تجمیع چندین ساله تجارت گروه فنی خود اقدام به تولید یک زیرساخت اطلاعات مکانی قدرتمند با کلیه ابزارات مورد نیاز نمود.زیر ساخت مذکور قابلیت سفارشی سازی برای انواع کاربرها را داشته و لذا امکان تولید انواع سامانه های مورد نیاز بسیاری از صنایع و مراکز خدماتی در اسرع وقت فراهم گشته است. یکی از سامانه هایی که تولید آن در دستور کار گروه قرار گرفت، سامانه بانک بود که اولین نسخه از آن تحت عنوان جویا بانک تولید گردید.

شرکت ما با نام "شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا (مسئولیت محدود)" در خرداد سال ۹۲ و با شماره ۴۳۷۶۳۴ در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسیده است. 


 

خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

Register