021-88813193

ده دلیل برای انتخاب آرکا

چرا آرکا را انتخاب کنید؟

آنچه ما را متمایز می کند

 

۱-صداقت و شفافیت در کار

در کلیه مذاکرات تجاری قبل از عقد هر قراردادی، کلیه مزیت ها، موانع و محدوده های کالا و خدمات قابل ارائه را در اختیار کارفرما قرار می دهیم تا هر نوع تصمیمی با چشمانی باز، متناسب با نیازها و بودجه  آنها صورت پذیرد. ما حتی در  مواردی، کارفرمایان خود را به سمت استفاده از روش های رایگان یا بسیار کم هزینه برای رفع نیاز آنها راهنمایی کرده ایم.

۲-تنوع محصولات و خدمات ما

بیش از سی محصول و خدمت در شرکت آرکا قابل ارائه است. تنوع محصولات، حق انتخاب بیشتری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تنوع خدمات باعث می گردد درصد قابل توجهی از یک پروژه بدون نیاز به بکارگیری سایر منابع تنها توسط این شرکت انجام شده و طبیعتاً این شرکت مسئول پاسخ گویی به نیاز های کارفرما تلقی گردد.

۳-مشاوره رایگان قبل از ارایه محصول یا خدمت

بسیاری از خدمات و محصولات ما پیش از ارائه با مشاوره های لازم همراهند. کارشناسان به کارفرمایان کمک می کنند متناسب با نیازشان از این خدمات و محصولات بهره مند شوند.

۴-کارشناسان ما توانمند اند

استفاده از کارشناسان توانمند و جستجوگر در حل مسایل وجه تمایز و افتخار آرکا می باشد. تیم آرکا از فارغ التحصیلان با تجربه دانشگاه های برتر کشور بوده و مشاوران ما از بهترین ها هستند. سرمایه اصلی ما تخصص کارشناسان و مدیران ماست.

۵-رویکرد منطقی به فن آوری های نوین

از بدو تاسیس شرکت اگرچه رویکرد ما به استفاده از روش ها و فن آورهای نوین در حل مسائل بوده است، اما همواره این رویکرد با عنایت به مشخصات فنی و مالی هر پروژه و همچنین نیاز سنجی کارفرمایان، انعطاف پذیر بوده و بهینه گردیده است.

۶-قیمت های ما رقابتی است

با وجود رعایت استانداردهای کیفی و کمی خدمات مهندسی و همچنین ارائه محصولات اورجینال، قیمت های ما کاملاً رقابتی است. روش های کاهش هزینه های تولید محصولات و خدمات و هزینه های بالاسری شرکت را آموخته ایم و آن را به مشتری تحمیل نمی کنیم.  علاوه بر این شرکت آرکا نماینده انحصاری ماهواره TripleSat در ایران و نماینده ماهواره Spot6/7 می باشد، قیمت های فروش این تصاویر مطابق قیمت های جهانی است.

۷-تجربه کار با مشتریان بزرگ و بخش های دولتی

تا کنون شرکت های بزرگی در کشور طرف قرارداد آرکا بوده اند. ارائه خدمات به این شرکت ها ضمن اینکه افتخاری برای ما محسوب می شود، تجربه ایست که باعث می گردد تا فرایندهای کار ما در این راستا تنظیم و تسریع گردد.

۸-امانت داری اطلاعات و داده ها و نتایج پروژه های مشتریان

کلیه برداشت ها و گزارشات و داده های خام مشتریان آرکا محرمانه تلقی شده و بدون رضایت و خواست مشتری در دسترس سایرین قرار نخواهد گرفت.

۹-همیشه در دسترس ایم و پیشتیبابی ما مستمر است!

ما مشتریان بالقوه و بالفعل خود را همواره با ارائه اطلاعات لازم و پیگیری مشکلات و کسری های هر پروژه و یا هر فروشی پیشتیبانی می کنیم. به قول معروف فروش برای ما پایان یک معامله نیست.

ما هر هفت روز هفته در دسترس ایم. چه در ساعات اداری در شرکت و چه بیرون از شرکت پاسخگوی درخواست ها و پیگیر سفارشات شما هستیم.

۱۰- حذف بروکراسی اداری

در فرایند فروش محصولات و خدمات، بوروکراسی اداری به حداقل ممکن رسیده است.  لذا این فرایند از زمان درخواست تا پایان سفارش در مقایسه با سازمان های بزرگ دولتی و یا خصوصی ساده تر و با سرعت بیشتری ارایه خدمات آرکا انجام می شود.

به کانال ما بپیوندید