021-88813193

سوالات متداول

پرسش و پاسخهای متداول

شرکت آرکا چقدر سابقه دارد و وابسته به کجاست ؟

شرکت آرکا از سال ۹۲ در حال فعالیت است و از تجربه چندین ساله تیم های اجرایی و مشاوران خود بهره می برد. آرکا وابسته به هیچ ارگان و یا سازمان دولتی و یا شبه دولتی نیست و کاملاً به صورت مستقل اداره می گردد.

آیا سازمان و یا کسب و کار ما به خدمات و محصولات آرکا نیاز دارد؟

تقریباً در تمامی زمینه های کاری، بعد مکان، فاکتوری تاثیرگذار در تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها محسوب می شود. لذا می توان گفت طیف وسیعی از اشخاص، سازمان ها و صاحبان  مشاغل  فارغ از اندازه و پیچیده بودن یا نبودن فرایند های کاری خود از داده ها و سیستم های اطلاعات مکانی، استفاده می کنند. لذا پیشنهاد می کنیم بدون تعارف با ما تماس بگیرید و از نحوه بهره مندی از خدمات  و محصولات  این سیستم ها برای حرفه خود سوال فرمایید.

قیمت تصاویر ماهواره ای آرکا چقدر است؟

تصاویر ماهواره ای دارای تنوع و مشخصه های فنی زیادی می باشند که در قیمت آنها تاثیر گذار است. حداقل قیمت تصاویر ماهواره ای رزولوشن بالا برای ۲۵ کیلومتر مربع، ۳۰۰ دلار می باشد. همچنین قیمت هر سین تصاویر استر آرشیوی ۹۵۰،۰۰۰ ریال می باشد.

داده های استر را ازکجا رایگان دانلود کنم؟

تصاویر ماهواره ای Aster را می توانید از سایت USGS به صورت رایگان دانلود فرمایید. برای این کار می توانید در تب Data Set کلمه ASTER را تایپ کنید دو گزینه پیشنهادی Aster Global DEM و Aster Level 1T به ترتیب معرف DEM و تصویر ماهواره ای استر می باشند. لازم به ذکر است برای دانلود لازم است تا یک اکانت در وب سایت مذکور ایجاد کنید. در صورت مشکل در ایجاد اکانت و یا دانلود می توانید از VPN استفاده نمایید.

مدت زمان تحویل تصاویر ماهواره ای چقدر است؟

مدت زمان تحویل تصاویر ماهواره ای بسته به اینکه در آرشیو آرکا و یا آرشیو ماهواره باشد و یا از طریق سفارش تصویر برداری به روز توسط ماهواره تهیه گردد متفاوت بوده و می تواند از کمتر از یک روز کاری تا چند ماه به طول انجامد. ما تمامی تلاش خود را در انجام به موقع تعهدات خود می نماییم.

چگونه می توانم با شرکت آرکا همکاری کنم؟

تیم ما همواره از همکاری نیروهای متخصص که از انگیزه و توانایی بالایی برخوردارند استقبال می کند. پس اگر شما نیز علاقه مند به همکاری با ما هستید، لطفاً رزومه خود را به آدرس careers@arcamap.com ارسال کنید تا بتوانیم به موقع در پروژه های حاضر و آتی شرکت از همکاری شما بهره مند گردیم. همچنین اگر پیشنهاد و یا طرحی دارید ما از آن استقبال می کنیم. طرح ها و پیشنهادات خود را می توانید به آدرس biz@arcamap.com ایمیل نمایید.
به کانال ما بپیوندید