021-88813193

درباره آرکا

آرکا در یک نگاه

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا یک شرکت تخصصی در زمینه تولید، پردازش، تحلیل و مدیریت اطلاعات مکانی در حوزه های متنوعی از قبیل صنعت، معدن، نفت، منابع طبیعی و محیط زیست، بهداشت و درمان عمومی، امداد و نجات، توریسیم، مدیریت و برنامه ریزی شهری، بانکداری، توسعه کسب و کار، مدیریت پیشگیری از جرم و آسیب های اجتماعی و غیره می باشد.
سیستم های اطلاعات مکانی با وارد کردن فاکتور مکان در کنار انواع پارامتر های توصیفی دیگر می توانند راهگشای بسیاری از متخصصین و مدیران کشور در حل مسائل پیچیده و  اخذ تصمیمات حساس در مدت زمان مناسب باشند. شرکت آرکا به این امر مهم واقف است و رویکردی خاص به آن دارد. لذا ما می دانیم که آنچه تحت عنوان اطلاعات مکانی توسط ما تولید، پردازش، مدل سازی، تحلیل و  ارائه می گردد بایستی منجر حل درست مسئله گردد.شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا با بهره مندی از متخصصین جوان و خلاق و با بکارگیری آخرین سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی، استانداردسازی روند انجام پروژه، تولید محصول و  ارتباط با مشتری آمادگی ایجاد یک تحول درکشور در این زمینه را دارد.

استراتژی

ما در شرکت آرکا، عزمی راسخ در رشد و توسعه ارائه خدمات تخصصی خود با اتکا بر دانش، تخصص و تکنولوژی روز در کشور را داشته و امیدواریم توانسته باشیم در راستای رشد کشور خدمات ارزنده ای خصوصا به بخش صنعت و تولید کشور بنمائیم. استراتژی شرکت آرکا نیز بر همین اساس به شرح زیر تنظیم گشته است:

الف- ما پایه های سازمان خود را بر اساس صداقت، شفافیت در کار، توجه به اصول اخلاقی و ارج نهادن کرامت انسانی قرار داده ایم. مطمئن هستیم که چنین رویکردی در دراز مدت منجر به توسعه اقتصادی و رشد سرمایه های معنوی ما خواهد شد.

ب- کیفیت ارائه خدمات مصرع دوم بیتی است که مصرع اولش صداقت و توجه به اصول اخلاقی است. تمامی سعی ما همواره بر ارتقاء کیفیت که خود محصول دانش، تجربه و تعهد کاری می باشد.

ج- با عنایت به آنچه در ابتدا به عنوان ماموریت شرکت مطرح شد، تمرکز اصلی و اولیه شرکت آرکا بر ارائه خدمات GIS به صنایع مختلف، خصوصا صنایع معدنی خواهد بود. این امر از طریق بهره مندی از متخصصین بین رشته ای GIS و صنعت و با همکاری تنگاتنگ این دو گروه میسر خواهد شد.

د- در حال حاضر بخش های مهمی از مدیران و مجریان فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در کشور به خدمات و راه حل های بسیار ارزشمندی که سیستم های اطلاعات جغرافیایی می تواند ارائه دهد، آشنا نیستند و ما  بخشی از توان خود را صرف معرفی و تشریح این خدمات خواهیم نمود. آموزش بهره مندی از این خدمات در انتهای امر نیز از اهمیت بالایی نزد ما برخوردار است.

ه- در سالهای گذشته فعالیت های بسیاری در راستای تهیه و گردآوری اطلاعات مکانی کشور صورت گرفته است. با این حال به علت پراکندگی بسیار، زیرساخت اطلاعاتی کشور به صورت یکپارچه با قابلیت کاربری مناسب، چندان تحقق نیافته است. شرکت آرکا با اتکاء به بانک های اطلاعاتی خود، و با عزم به توسعه آن، ضمن پیگری مصرانه در ایجاد زیرساخت های اطلاعات مکانی برای صنایع مختلف، آمادگی همکاری با ارگان های دولتی و متولیان امر در سطح ملی را نیز دارا می باشد.

تمرکز شرکت ما بر فعالیت هایی است که در حیطه تخصص و موضعیت کسب و کار خود می باشد. پشتکار و توجه به ارتقاء و بهبود سطح خدمات و جلوگیری از پراکنده کاری و ورود به حیطه های خارج از توانایی های شرکت ما را از نیل به اهداف خود دور می سازد.

تاریخچه 

شرکت ما با نام “شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا (مسئولیت محدود)” در خرداد سال ۹۲ و با شماره ۴۳۷۶۳۴ در اداره ثبت شرکت های استان تهران به ثبت رسیده است.
ما همواره رو به روشد بوده ایم. عرضه محصولات روز دنیا و ارائه خدمات نوین در حوزه های تخصصی فعالیت ما در کنار بهبود فرایند های کاری، همواره در سرلوحه کار ما قرار داشته اشت.

کسب و کار با ما

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا بر اساس استاندارهای روز دنیا پایه گذاری شده است. کسب و کاری که ما در راستای تأمین منافع مادی شرکت خود دنبال می کنیم بر پایه اصول اخلاقی است و  همواره مسئولیت های اجتماعی و انسانی در آن لحاظ شده است. به توسعه پایدار ایمان داریم و معتقد به یک کسب و کاری طولانی و دراز مدت هستیم و منافع کوتاه مدت خود و سهام داران خود را در ضرر جمعی دیگران نمی جوییم. شرکت آرکا متعهد است تا کلیه فعالیت های تجاری خود را با شرایط و ویژگی های زیر انجام دهد    :

۱- به شیوه های عادلانه، منطقی و در نهایت صداقت و درستی همواره ایمان داریم.

۲- ما خود را موظف می دانیم تاکلیه اطلاعات لازم جهت یک تصمیم گیری درست  را برای شما فراهم آوریم

۳- ارائه راه حل های به موقع، هوشمندانه و خلاقانه برای ارتفاء سطح خدمات ما همواره در دستور کار ما قرار دارد.

۴- کلیه خدمات ارائه شده مطابق با استاندارد های خدمات فنی و مهندسی بوده و تحت نظارت دقیق و کنترل کیفیت مدیران شرکت قرار دارد.

 طرف های قرارداد

افتخار ارائه خدمات و محصولات خود را به شرکت ها و سازمان های بزرگی را داشته ایم.

طرف های قرارداد

Warning: fopen(/home/arcamapc/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/gravityforms.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/arcamapc/public_html/wp-includes/functions.php on line 6577

بروشورهای ما

آیا سوالی دارید ؟

شما همیشه می توانید با ما از طریق ایمیل یا تلفن یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار، تخفیفات و تازه های وبلاگ ما عضو شوید.
به کانال ما بپیوندید