021-88813193

کارتوگرافی و اینفوگرافی

 کاربرد کارتوگرافی و اینفوگرافی

کارتوگرافی و اینفوگرافی و تفسیر  از مراحل نهایی پردازش داده های سنجش از دوری است. استفاده از تصاویر ماهواره ای اجازه می دهد تا کارتوگرافی از اجزای قابل رویت منطقه و ایجاد نقشه های توپوگرافی، نقشه های موقعیتی و جغرافیای منطقه، و همچنین طیف گسترده ای از کاربرد بر روی نقشه های موضوعی صورت گیرد. نتیجه کارتوگرافی و تفسیر، یک نقشه کلی جغرافیایی یا موضوعی است که مطابق با درخواست کاربر است.

 
کارتوگرافی-اینفوگرافی

خدمات ما در این حوزه

کارتوگرافی-اینفوگرافی-رقومی سازی

رقومی سازی نقشه های چاپی

دیجیتایز کردن یکی از رایج ترین وظایف زمینه کارتوگرافی و اینفوگرافی است که متخصصین GIS در کار خود با آن مواجه هستند. بایگانی عظیم نقشه ها در قالب کاغذ باید به شکل دیجیتال برای ادغام آسان در فضای GIS با سایر انواع داده های فضایی تبدیل شود.

تولید نقشه های توپوگرافی  

نقشه های توپوگرافی بر اساس تکنولوژی های مدرن و پردازش اطلاعات تولید می شوند. متخصصان این شرکت به طور گسترده از تصاویر ماهواره ای و هوایی، اطلاعات میدانی، سیستم های ماهواره ای ناوبری جهانی (GLONASS / GPS) و GIS استفاده می کنند..
کارتوگرافی-اینفوگرافی-نقشه-توپوگرافی
کارتوگرافی-اینفوگرافی-نقشه-موضوعی

تولید نقشه های موضوعی

در ایجاد نقشه های موضوعی، متخصصان تفسیر تصاویر ماهواره ای ویژگی های پدیده های نقشه شده را گسترش می دهند و آنها را به جنبه های کاربردی تبدیل می کنند. محصول نقشه برداری موضوعی نتایج تفسیر موضوعی، طبقه بندی و تجزیه و تحلیل مکانی انجام شده توسط متخصصین سنجش از راه دور و فن آوری های GIS است. در ایجاد نقشه های موضوعی، متخصصان می توانند به طور مستقل داده های اولیه لازم و کافی برای اجرای پروژه با کیفیت بالا را با توجه به دانش خود از مقیاس تحقیق و خصوصیات پدیده ای که تفسیر می کنند، انتخاب کنند. این موضوع به آنها اجازه می دهد تا مناسب ترین رزولوشن و محدوده زمان سنجی، و همچنین ترکیبی لازم ازباندهای های طیفی را انتخاب کنند.

آیا سوالی دارید ؟

شما همیشه می توانید با ما از طریق ایمیل یا تلفن یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید .
به کانال ما بپیوندید