021-88813193

توسعه پایگاه داده و نرم افزارهای مکانی

طراحی، پیاده سازی و مدیریت پایگاه های داده های مکانی

از توسعه پایگاه داده و نرم افزارهای مکانی به منظور ذخیره سازی و مدیریت این اطلاعات با امکان دسترسی از انواع محیط های نرم افزاری ایجاد می گردند. طراحی، بهینه و پیاده سازی درست این پایگاه ها منجر به تسهیل مدیریت و دسترسی سریع و بهره برداری بهینه از اطلاعات مورد نیاز می گردد. ما در شرکت آرکا با بهره مندی از تخصص، خلاقیت و نوآوری نیروهای خود و همچنین با اتکا بر تجربه ای که طی سال ها بررسی فرایندها و انواع گردش کاری کسب نموده ایم، امکان تولید سیستم های مدیریت اطلاعات مکانی توسعه یافته مطابق با نیاز کاربری های متعدد را فراهم آورده ایم.

توسعه نرم افزارها و افزونه های رومیزی

برنامه نویسی در محیط آرک آبجکت ها، برنامه نویسی پایتون با تسلط بر کتابخانه Arcpy  برای تولید افزونه های مختلف در محیط نرم افزار ArcGIS با تکیه بر توسعه و پیاده سازی الگوریتم های تحلیلی و گردش کار در حوزه های تحلیل های سه بعدی، تحلیل شبکه، تحلیل مکانی، از خدمات ما در این بخش می باشد.
گوشی های همراه به علت اینکه به سنسورهای ارزشمندی چون GPS و ژیرسکوب، شتاب سنج، مگنتومتر، دوربین عکاسی، فشارسنج و غیره مجهز می باشند، با تکیه بر اپلیکیشن های مکانی، ابزارهای بسیار مناسبی مشاهده، برداشت و حتی تحلیل داده های مکان محور در محیط های داخلی و خارجی می باشند. ما با به کار گیری تکنولوژی واقعیت افزوده و ترکیب دنیای مجازی و حقیقی گام مهمی در تولید اپلیکیشن های مکانی با کارآیی بالا نهاده ایم. با محصول ما در حوزه واقعیت افزوده بیشتر آشنا شوید. 

توسعه سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب (WebGIS)

شرکت آرکا با تجمیع چندین ساله تجارت گروه فنی خود موفق به تولید یک زیرساخت اطلاعات مکانی قدرتمند با کلیه ابزارات مورد نیاز از قبیل ابزارهای ورود اطلاعات، انواع ابزار ترسیم عوارض نقشه (پلی گون، خط، و نقطه)، ابزارهای اندازه گیری مسیر، مساحت و سایر ابزارهای جانبی دیگر مثل ثبت نام و تعریف سطوح دسترسی، popup  یا نمایش آنی مشخصه های یک آبجکت بر روی نقشه، گزارش گیری در قالب جدول و نمودار و نقشه .. شده است.

زیر ساخت مذکور قابلیت سفارشی سازی برای انواع کاربرها را داشته و لذا امکان تولید انواع سامانه های مورد نیاز بسیاری از صنایع و مراکز خدماتی در اسرع وقت فراهم گشته است. یکی از سامانه هایی که تولید آن در دستور کار گروه قرار گرفت، سامانه بانک بود که اولین نسخه از آن تحت عنوان جویا بانک تولید گردید.

آیا سوالی دارید ؟

شما همیشه می توانید با ما از طریق ایمیل یا تلفن یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید .
به کانال ما بپیوندید