021-88813193

خدمات ما

تصویربرداری هوایی

 با استفاده از پرنده های بدون سرنشین، امکان تولید تصاویر قائم، با قدرت تفکیک بسیار بالا (کمتر از ۵ سانتی متر) و هزینه مناسب را فراهم آورده ایم. این تصاویر قابلیت تولید مدل های رقومی ارتفاعی و تبدیل به نقشه های بزرگ مقیاس را دارند. همچنین با استفاده از دوربین های چند طیفی امکان برداشت تصاویر چندطیفی با رزولوشن بالا وجود دارد.

فتوگرامتری هوایی و ماهواره ای

با تبدیل تصاویر ماهواره ای و هوایی و استخراج لایه های مختلف یک نقشه، بر ارزش تصاویر بیش پیش افزوده می شود. مدل های رقومی ارتفاعی، تصاویر قائم سازی شده، نقشه های توپوگرافی، نقشه های وکتور حدود (کاداستر) برخی محصولات بخش فتوگرامتری می باشند.

مشاوره مهندسی اکتشاف معدن

موقعیت مکانی در مهندسی اکتشاف و استخراج معادن، از ابتدای مراحل پی جویی و اکتشاف تا برنامه ریزی تولید، استخراج و بارگیری نقش بسیار کلیدی بازی می کند. ما با تجهیز مهندسی معدن به تکنیک های GIS و تلفیق انواع لایه های اطلاعاتی، بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آوریم.

پردازش تصاویر چند طیفی

خدمات پردازش تصاویر ماهواره ای را به صورت کاملا تخصصی از کارشناسان سنجش از دور و GIS ما بخواهید. طیف وسیعی از اطلاعات با ارزشی که در حوزه نور مرئی قابل مشاهده نیستند را با صرفه جویی در هزینه، زمان و پرهیز از مخاطرات فعالیت های میدانی برای شما فراهم می آوریم.

پردازش تصاویر راداری

تصاویر ماهواره ای راداری در بخش مایکروویو از طیف الکترومغاطیس اخذ می شوند. سنجنده های فعال راداری قادرند در هر گونه شرایط آب و هوایی و هر ساعت از شبانه روز داده جمع آوری کنند. در حال حاضر، این تصاویر با توان های تفکیک مکانی متنوع قابل دسترس می باشند.

کارتوگرافی و اینفوگرافی

از نقشه های تولید شده به روش های مختلف به همراه سایر داده های مکانی موجود برای تولید نقشه های گویا با دید بصری مناسب و متناسب به سفارش و نیاز شما استفاده می کنیم. همچنین تلفیق داده های آماری و غیر مکانی با چنین نقشه هایی، متریال بسیار مناسبی برای گزارش های تحلیلی و یا تبلیغاتی شما خواهد بود.

توسعه پایگاه داده و نرم افزارهای مکانی

ما با ارائه سامانه‌های سفارشی WebGIS ،MobileGIS و Desktop GIS استفاده از امکانات بی بدیل سیستم های اطلاعات جغرافیایی را برای طیف وسیعی از مدیران، متخصصان صنایع مختلف و کاربران عادی حوزه های عمومی متناسب با نیاز آنها امکان پذیر نموده ایم.

مدل سازی و تحلیل های مکانی

تحلیل های مکانی با بررسی مکان و خصیصه های عوارض مختلف و ارتباط بین آنها نقش مهمی در پاسخ به بسیاری از مسائل و مشکلات پیچیده بازی می کنند. این تحلیل ها می توانند شامل  فرآیندهای متعددی از قبیل آماده سازی داده ها، به نقشه درآوردن عوارض، مدل سازی خصیصه های نقشه، توسعه و پیاده سازی الگوریتم های تلفیق اطلاعات باشند.

فتوگرامتری برد کوتاه

در حالت های خاص مانند زمانی که نیاز به کسب اطلاعات سه بعدی از اشیا متحرک است، زمانی که اندازه گیری مستقیم باعث آسیب به جسم می شود، زمانی که  اشیا غیر قابل دسترس باشند ویا بسیار کوچک، تنها راه رسیدن به خروجی مورد نظر استفاده از فتوگرامتری برد کوتاه است. 
به کانال ما بپیوندید