خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

توسعه سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب (WebGIS)

۰۲۱ ۸۸۴۲ ۷۸۶۸   شنبه -چهارشنبه: ۹ صبح - ۵ بعد از ظهر

ارسال پیام
وب جی آی اس

سامانه های اطلاعات جغرافیایی تحت وب به منظور ارائه خدمات GIS بر بستر وب ایجاد گردیده و امروزه بسیاری از سازمان های دولتی، مراکز ارائه خدمات شهری، مراکز فروش،مراکز مالی، مراکز پایگاه داده و اطلاعات مکانی، گردشگری و ده ها مرکز دیگر، برای ارائه خدماتشان به طیف وسیعی از کاربرانشان از این سامانه ها استفاده می کنند. با اینحال WebGIS تنها به سازمان ها و ارگان های بزرگ اختصاص نداشته و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و سهولت دسترسی به نرم افزارهای پیشرفته، ارائه این خدمات مورد توجه مدیران اجرایی و پروژه برای افزایش میزان بهره وری و سرعت تصمیم گیری قرار گرفته است. 

شرکت آرکا با تجمیع جندین ساله تجارت گروه فنی خود موفق به تولید یک زیرساخت اطلاعات مکانی قدرتمند با کلیه ابزارات مورد نیاز از قبیل ابزارهای ورود اطلاعات، انواع ابزار ترسیم عوارض نقشه (پلی گون، خط، و نقطه)، ابزارهای اندازه گیری مسیر، مساحت و سایر ابزارهای جانبی دیگر مثل ثبت نام و تعریف سطوح دسترسی، popup  یا نمایش آنی مشخصه های یک آبجکت بر روی نقشه، گزارش گیری در قالب جدول و نمودار و نقشه .. شده است. 

زیر ساخت مذکور قابلیت سفارشی سازی برای انواع کاربرها را داشته و لذا امکان تولید انواع سامانه های مورد نیاز بسیاری از صنایع و مراکز خدماتی در اسرع وقت فراهم گشته است. یکی از سامانه هایی که تولید آن در دستور کار گروه قرار گرفت، سامانه بانک بود که اولین نسخه از آن تحت عنوان جویا بانک تولید گردید.

 


خانه

خدمات

محصولات

محتوای مکانی

پروژه ها

درباره ما

وبلاگ آرکا

Register