iranconmin 2018

آرکا در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن IranConMin 2018

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا، افتخار دارد میزبان شما در چهاردهمین نمایشگاه  Iranconmine  سالن شماره ۱۰-۱۱، غرفه G21 باشد. معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های این شرکت در حوزه تامین تصاویر ماهواره ایی دقت بالا، نقشه برداری با پهپاد و خدمات مشاوره اکتشاف معدن و بحث و تبادل نظر با متخصصین فعال در این حوزه، اهداف مهم شرکت آرکا ازحضور در این نمایشگاه و رویداد مهم معدنی است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، ماشین آلات راه سازی و ساختمان  و صنایع وابسته – ایران کان مین ۲۰۱۸ از روز جمعه مورخ ۹۶/۰۸/۱۱ و با مشارکت گسترده شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شرکت مدیریت و پردازش اطلاعات مکانی آرکا به عنوان نماینده انحصاری ماهواره های Spot6/7 و تنها نماینده رسمی تصاویر ماهواره ه­ای GaoFen-2  و SuperView-1 و همچنین با در اختیار داشتن هر دو نوع کلاس پرنده عمود پرواز و بال ثابت و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و به‌روز، آمادگی دارد تا جلسات بحث و تبادل نظر با متخصصین و فعالین حوزه معدن و صنایع معدنی را در محل غرفه این شرکت برگزار نماید.

iranconmin 2018